Frisbeegolfseura Mulligan Hooligans

Frisbeegolfseura Mulligan Hooligans ry on helsinkiläinen noin 50-jäseninen frisbeegolfseura. Seuran toiminta painottuu pitkälti frisbeegolfin pelaamisen, ulkona ja yhdessä olemisen ja tekemisen, sekä yhteisen hauskanpidon pariin.

Seuran hallituksen puheenjohtaja on Tuomas Virtanen. Muut hallituksen jäsenet ovat Tuomo Saari (varapuheenjohtaja ja kisatoiminta), Janne Sandelin (rahastonhoitaja), Janne Teikari (sihteeri ja atk-asiat) ja Esko Sepponen (perehdytys ja lajiesittelyt).

Hallituksen varajäsenet ovat Joakim Lehikoinen, Juho Niva, Tomi Näppä ja Sakke Kaisanlahti

Tarvittaessa saat lisätietoja sähköpostiosoitteesta: mulligan.hooligans.ry@gmail.com

Tuomas ja Mikko nauttivat kesästä Lemmenlaaksossa. Kuva: Antti Verkasalo

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *